Scheppach BC-MFH400-X - akkus multifunkciós kerti gép 4 az 1-ben 2x20V,IXES 20V
Leírás:
A Scheppach BC-MFH400-X a 4 legnépszerűbb kerti szerszám – bozótvágó, fűkasza, sövényvágó és ágvágó láncfűrész – feladatát tudja ellátni egyben. Ideális választás mindenkinek, aki megbízható szerszámot keres komplex kerti munkákhoz. Szénkefe nélküli motorral van felszerelve, ami nagyobb hatásfokkal, hosszabb élettartammal és minimális kopással jellemezhető, és megbízható működést biztosít még nehéz körülmények között is. Kompatibilis minden Scheppach IXES 20V akkuval és töltővel, így a gép maximális rugalmasságot és függetlenséget biztosít kábel nélkül. A fűkaszának 1,6 mm vastagságú dupla damilos, automata adagolós damilfeje van, ami nagy, 380 mm-es munkaszélességet biztosít. A háromágú, 255 mm átmérőjű acélpengéjű bozótvágó alkalmas benőtt fű vagy bozót vágására. A sövényvágó nagy kinyúlással, 390 mm-es pengehosszal és 11 pozícióban állítható fejszöggel rendelkezik. A kiváló minőségű lézerrel vágott és gyémántcsiszolt pengék akár 24 mm átmérőjű ágakat is képesek átvágni. A praktikus ágvágó láncfűrész 254 mm láncvezető-hosszal, max. 18 m/s láncsebességgel, három állítható sebesség (12, 15 és 18 m/s) és automatikus lánckenéssel rendelkezik. A hosszú kinyúlásnak köszönhetően, általános méretű fák esetében, nem kell létrát használnia. A készülék lehetővé teszi a tartozékok egyszerű, szerszám nélküli cseréjét és a szerszám sebességének beállítását a fogantyú közelében található kezelőpanelen. A munkavégzés kényelmét az ergonomikus, gyorskioldóval ellátott vállpánt biztosítja, amely csökkenti a fáradtságérzést akár hosszabb használat során is. A csomagolás nem tartalmazza az akkumulátort és a töltőt.
Műszaki adatok:
Feszültség: 2 x 20 V (40 V)
Fűkasza munkaszélesség: 380 mm
Damil: 1,6 mm
Bozótvágó munkaszélessége: 255 mm
Pengehossz (sövényvágó): 390 mm
Max átvágás (sövényvágó): 24 mm
Láncvezető (láncfűrész): 254 mm
Fűrészlánc max. sebessége: 18 m/s
Fűkasza méret: 1940 x 480 x 230 mm
Bozótvágó méret: 1940 x 480 x 230 mm
Sövényvágó méret: 1940 x 480 x 230 mm
Láncfűrész méret: 2170 x 130 x 200 mm